Інформація про заклад загальної середньої освіти

Сторожинецький ліцей №1

Комунальний заклад загальної середньої освіти Сторожинецький ліцей №1 знаходиться в районному центрі м.Сторожинець, який є одним з найцікавіших населених пунктів Буковини, що розташований за 20 км. від обласного центру, в південно-західній частині області , на мальовничих берегах річки Серет, біля підніжжя Карпат. Сторожинецька ОТГ - одна із найбільш багатонаціональних і великих за площею в Чернівецькій області.

Історія освітнього закладу починається з 13 жовтня 1964 року з відкриттям Сторожинецької восьмирічної школа-інтернату для дітей з малозабезпечених сімей, в якій навчалося 319 дітей і знаходилося цілодобово на повному державному забезпеченні.
У 1969 році школі було присвоєно ім’я Героя Радянського Союзу Генадія Петровича Карюкіна і згодом встановлено пам’ятник на території закладу.
У 1989 році на базі школи-інтернату відкрито класи з фізико-математичним профілем навчання для учнів всієї області. Основні предмети читали викладачі Чернівецького державного університету ім.. Ю.Федьковича. Всі лабораторні, практичні та контрольні роботи з хімії, фізики, математики, інформатики проводились на базі університету (двічі на тиждень здійснювався підвіз учнів до навчального закладу). Упродовж 11 років функціонування цих класів, закінчили школу 198 випускників, із них 185(98%) здобули вищу освіту, стали кандидатами наук,викладачами, підприємцями, знаними людьми.
З 1989 року восьмирічна школа-інтернат реорганізована в Сторожинецьку загальноосвітню школу-інтернат І-ІІІ ступенів з частковим утриманням дітей з соціально незахищених сімей.
З 01 вересня 2018 року Сторожинецьку загальноосвітню школу –інтернат І-ІІІ ступенів реорганізовано в комунальний заклад загальної середньої освіти Сторожинецький ліцей №1 із збереженням структурного підрозділу- інтернат з частковим утриманням учнів (Рішення ХХ сесії УІІ скликання Сторожинецької районної ради від 23 березня 2018року №24-20\2018 «Про реорганізацію Сторожинецької загальноосвітньої школи- інтернату І-ІІІступенів Сторожинецької районної ради Чернівецької області шляхом перетворення»).

У ЗЗСО Сторожинецькому ліцеї №1 створено всі умови для учнів для отримання повної загальної середньої освіти.
До послуг дітей - досвідчені вчителі, вихователі, чуйний та ввічливий персонал, психологічне розвантаження, медичний нагляд,гуртки за бажанням дітей і вибором батьків, світлі класи, ігрові кімнати, затишні спальні. Освітній процес здійснюється за концепцією "НУШ".

Про події в школі ви можете дізнатися у розділі "Новини"

/Files/images/foto_koridor_/IMG_0892.JPG/Files/images/foto_koridor_/IMG_0894.JPG/Files/images/foto_koridor_/IMG_0899.JPG

Коридори школи

/Files/images/biologiya/IMG_0873.JPG/Files/images/biologiya/IMG_0876.JPG

Кабінет біології

/Files/images/geografiya/IMG_0880.JPG/Files/images/geografiya/IMG_0879.JPG

Кабінет географії

/Files/images/mova_literatura/IMG_0887.JPG/Files/images/mova_literatura/IMG_0884.JPG/Files/images/mova_literatura/IMG_0886.JPG

Кабінет української мови та літератури

/Files/images/sportzal/IMG_0942.JPG/Files/images/sportzal/IMG_0945.JPG

Спортзал

/Files/images/biblioteka/IMG_0913.JPG/Files/images/biblioteka/IMG_0918.JPG

Бібліотека

/Files/images/spalni/IMG_0922.JPG/Files/images/spalni/IMG_0923.JPG/Files/images/spalni/IMG_0926.JPG/Files/images/spalni/IMG_0928.JPG/Files/images/spalni/IMG_0931.JPG/Files/images/spalni/IMG_0935.JPG

Спальні

«Родзинкою» закладу є наявність музею бойової слави, в якому зібрано багато матеріалів про участь наших земляків у військових діях по захисту нашої Вітчизни.

/Files/images/muzey_foto/IMG_0900.JPG/Files/images/muzey_foto/IMG_0903.JPG

/Files/images/muzey_foto/IMG_0907.JPG/Files/images/muzey_foto/IMG_0909.JPG

Музей школи

Режим роботи ліцею: Денне перебування в ліцеї учнів з 8.00год., згідно розкладу занять Цілодобове перебування- з понеділка по п’ятницю для окремих дітей, які зараховані за направленням комісії з питань захисту прав дитини до структурного підрозділу- інтернат.

/Files/images/foto_1_klasu_/IMG_1722.JPG/Files/images/igrovi_kimnati/20180803_114705.jpg

/Files/images/igrovi_kimnati/20180803_114721.jpg/Files/images/igrovi_kimnati/20180803_114734.jpg

Впровадження концепції НУШ