НОВИЙ САЙТ ШКОЛИ!

Оголошується набір учнів на 2023-2024 навчальний рік

ЗВІТ ДИРЕКТОРА ЗА 2022-2023 Н.Р. - wym-1692168164416

Контакти

Комунальний заклад загальної середньої освіти Сторожинецький ліцей №1 знаходиться в районному центрі м.Сторожинець, який є одним з найцікавіших населених пунктів Буковини, що розташований за 20 км. від обласного центру, в південно-західній частині області , на мальовничих берегах річки Серет, біля підніжжя Карпат. Сторожинецька ОТГ - одна із найбільш багатонаціональних і великих за площею в Чернівецькій області.
У ЗЗСО Сторожинецькому ліцеї №1 створено всі умови для учнів для отримання повної загальної середньої освіти.
До послуг дітей - досвідчені вчителі, вихователі, чуйний та ввічливий персонал, психологічне розвантаження, медичний нагляд,гуртки за бажанням дітей і вибором батьків, світлі класи, ігрові кімнати. Освітній процес здійснюється за концепцією "НУШ".

Питання? Відповідь!

Питання відсутні
Задайте Ваше питання
Для того, щоб задати питання на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.